List of participants

 
Participant Company
Piotr Zwolak AGRIFEED Sp. z o.o.
Katarzyna Biegańska AGRO-BIZNES Sp. j. Sularz - Rudnicki
Beata Sobolewska AGRO-BIZNES Sp. j. Sularz - Rudnicki
Ingrida Rainske AGROCONSULT LT JSC
Ilona Rzepa Ampol-Merol Sp. z o.o.
Reelika Narits Baltic Grain Trade OÜ
Kalvi Korkmann Baltic Grain Trade OÜ
Helene Sepp Baltic Grain Trade OÜ
Argo Kukk Baltic Grain Trade OÜ
Aleksander Pawęzki Biochem S. Jabłoński, D. Czyż Sp. J.
Tobiasz Czyż Biochem S. Jabłoński, D. Czyż Sp. J.
Dariusz Czyż Biochem S. Jabłoński, D. Czyż Sp. J.
Anna Grocholska Bioestry Sp. z o.o.
Michał Sulima Cefetra Polska Sp. z o.o.
Tomasz Pasalski Cefetra Polska Sp. z o.o.
Barbara Krzaczek Corn Trans Sp. z o.o. Sp. K.
Robert Janczak Corn Trans Sp. z o.o. Sp. K.
Justyna Kędzierska DALUBO Kędzierscy
Łukasz Kędzierski DALUBO Kędzierscy
Daniel Kędzierski DALUBO Kędzierscy
Michał Gzylewski FOSS Polska Sp. z o.o.
Tomasz Macierewicz Freightliner PL Sp. z o.o.
Andrzej Nowakowski Gospodarstwo Rolne Piotrowa Sp.z o.o
Tomasz Grygier Grygier Sp. z o.o.
Maciej Banaszak Grygier Sp. z o.o.
Sonia Florczuk HES Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o.
Piotr Bielicki HES Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o.
Bogdan Buczko HES Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o.
Mariusz Struczyński Inscert Sp. z o.o.
Krzysztof Raszczuk InsERT S.A.
Jaroslaw Jaszczuk InsERT S.A.
Jan Olszowski J. S. Hamilton Poland Sp. z o. o.
Tomasz Nowaczyk J. S. Hamilton Poland Sp. z o. o.
Marcin Kęsik J. S. Hamilton Poland Sp. z o. o.
Daria Skrzyńska J. S. Hamilton Poland Sp. z o. o.
Maciej Zaczek J. S. Hamilton Poland Sp. z o. o.
Łukasz Ługowski KALIZEA Polska Sp. z o.o.
Jan Bobin Linas Agro AB
Grazina Adaskevic Linas Agro AB
Elvyra Zalatoriene Linas Agro AB
Beata Tylingo Linas Agro AB
Damian Smoliński Mawi-Logistics Sp. z o.o.
Wojciech Rasała Mawi-Logistics Sp. z o.o.
Jan Dziemaszkiewicz Mawi-Logistics Sp. z o.o.
Konrad Kunicki Mawi-Logistics Sp. z o.o.
Marcin Wiśniewski Mawi-Logistics Sp. z o.o.
Anna Ruszel-Pentoś Mawi-Logistics Sp. z o.o.
Jakub Żółtowski Mayerhofer Agrarhandel GmbH
Przemysław Brodziak Osadkowski - Cebulski sp. z o.o.
Bernarda Dynowska Osadkowski - Cebulski sp. z o.o.
Łukasz Sosnowski Osadkowski - Cebulski sp. z o.o.
Dariusz Łętowski PHU ZIEMPOL Włodzimierz Łętowski
Paweł Frydrych PMN AGRO Piotr Naumiuk
Marcin Sulich PMN AGRO Piotr Naumiuk
Łukasz Pieprzowski PMN AGRO Piotr Naumiuk
Krzysztof Sadoch PMN AGRO Piotr Naumiuk
Piotr Naumiuk PMN AGRO Piotr Naumiuk
Grzegorz Jabłoński POLMAIS Karbowski Duklas
Adam Karbowski POLMAIS Karbowski Duklas
Zbigniew Duklas POLMAIS Karbowski Duklas
Jarosław Semmerling POLSTEAM SHIPPING AGENCY Sp. z o.o.
Daniel Liszewski POLSTEAM SHIPPING AGENCY Sp. z o.o.
Tomasz Osip PPHU BAS-POL Sp. z o.o.
Paweł Nowak PPHU BAS-POL Sp. z o.o.
Michał Czernów SIGMA Shipping Sp. z o.o.
Magdalena Bołkowska SIGMA Shipping Sp. z o.o.
Tomasz Górka Sodrugestvo Polska Sp. z o.o.
Renata Jundiene UAB „UHB AGRO“